Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!
Footmate fiksatorius
Dropshipping Paslauga
 
 
 

Dropshipping - Kaip tai veikia?
Dropshipping yra pažangi ir veiksminga e-komercija, kur pardavėjas neturi turėti jokių sandėliuojamų prekių ir parduoda produktus tiesiogiai iš tiekėjo sandėlių. Privalumas yra tas, kad tiekėjas išsiųs produktą tiesiogiai galutiniam vartotojui, taip palengvinant užsakymų apdorojimą pardavėjui.


Akivaizdūs privalumai:

1. Jokio sandėliavimo ir prekių kaupimo. Jums nereikia spręsti transportavimo ir sandėliavimo problemų bei ieškoti įvairių tiekėjų. Taip pat jūs nerizikuojate įsigyti didelių kiekių prekių, kurios galbūt nebūtų sėkmingai realizuojamos – Jūsų pinigai nėra „įšaldomi“ šimtuose nenupirktų prekių. Mes Jums siūlome platų produktų katalogą su tūkstančiais skirtingų modelių ir nuolaidomis iki 30%. (Peržiūrėti visus produktus).
2. Jokių papildomų transportavimo išlaidų. Jums nereikės atsisiųsti prekių ir vėl jas siųsti klientams – užsakymus mes supakuosime ir išsiųsime tiesiai jūsų klientams su geriausią patirtį sukaupusiomis kurjerių tarnybomis DPD, Omniva, LP Express. Siųsti galima klientų nurodytais adresais bei į pasirinktus paštomatus. (Siuntimo kainas rasite čia).
3. Susikoncentravimas į verslą. Pasirinkdami bendradarbiavimą su mumis jūs pažinsite tik geriausias verslo puses ir galėsite susikoncentruoti į klientų aptarnavimą, rinkodarą, produktų pasirinkimo laisvę, savo e-parduotuvės platformos valdymą ir pelną.
 

Pradėk uždirbti DABAR!
Su mūsų Dropshipping paslaugą, pradėkite uždirbti iš karto be rizikos. Bendradarbiaudami su mumis savo e-parduotuvėje turėsite tūkstančius produktų su ypatingomis nuolaidomis. Taupykite ne tik savo pinigus, bet ir laiką!MŪSŲ PASLAUGOS 
Jokių sandėliavimo mokesčių
Jokio minimalaus užsakymų skaičiaus
Prekės su nuolaidomis iki 30% priklausomai nuo prekių grupės.
Mažos siuntimo išlaidos
Pristatymas per 24 valandas nuo mokėjimo gavimo (mūsų sandėlio prekėms)
Konsultacijos ir pagalba įdiegiant prekių katalogą
Prekių likučiai ir asortimentas realiu laiku
Brokuotų prekių grąžinimas
Katalogo failai CSV / XML formatu
Nėra sutarties ir įsipareigojimų atnaujinti katalogą kas mėnesį

Pilnas katalogas su produktų nuotraukomis, aprašymais, dydžiais ir kiekiu CSV/XML formatu. 
Vienkartinis aktyvavimo mokestis: 30 €.
Mėnesinis mokestis: 30 €

Dėmesio! Pirmą mėnesį pasinaudokite paslauga nemokamai!