Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius

Batai internetu - privalumai bei trūkumai

Šiais laikais internete galima rasti bene tiek pat parduotuvių kiek ir mieste. Internetinės parduotuvės įprastu dalyku ir nemaža dalis žmonių jomis naudojasi nuolatos. Tokiose parduotuvėse galima įsigyti viską, ką perkame ir įprastu būdu, tačiau internetinis apsipirkimas yra daug patogesnis ir greitesnis. Be to, dauguma verslininkų, bandydami pritraukti kuo daugiau naujų klientų, internete parduodamų prekių kainas nuleidžia. Tokiu būdu, e-parduotuvės tampa populiarios ne tik jaunimo, tačiau ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Kaip jau minėjau, internete nusipirkti galime beveik viską, o šiandien pakalbėsime apie batų įsigijimą neišeinant iš namų.

Batai, kaip ir kitos prekės internete kainuoja šiek tiek mažiau nei realiose parduotuvėse, tai yra bene didžiausias privalumas. Taip pat, norint išsirinkti batus, nereikės blaškytis po miestą bei vaikščioti po atskiras parduotuves besistengiant surasti tinkamus batus. Viskas ką jums reikės padaryti, tai patogiai įsitaisyti kėdėje ar fotelyje, įsijungti kompiuterį, atsidaryti interneto paieškos svetainę bei pasileisti į paieškas. Rinkdamiesi batus internetu, galėsite įvertinti daugybės parduotuvių kainų skirtumus bei išsirinkti patraukliausią kainą pasiūliusią įmonę. Išsirinkus norimą prekę, šiuo atveju, tai yra batai, jums tereikės pasirinkti norimą apmokėjimo būdą. Jų yra gan įvairių, populiariausi yra atsiskaitymas kreditine kortele, banko pavedimu bei tradicinis atsiskaitymas, tai – grynaisiais, kai batai bus pristatyta prie jūsų durų. Taigi, pirkti avalynę internetu yra išties patogu, tačiau tai turi ir keletą trūkumų. Svarbiausias iš jų yra tas, kad batai yra ta prekė, kurią prieš perkant būtina pasimatuoti, o internetu tokios galimybės padaryti nėra. Net jei internete parduodamų batų dydis sutampa su jūsų, tai nereiškia, kad juos apsiavus jausitės patogiai ir galėsite nevaržomai vaikščioti. Taip pat, lankydamiesi tikroje parduotuvėje, batus galite paimti į rankas, juos apžiūrėti bei įsitikinti, kad jie pagaminti kokybiškai bei iš patvarių medžiagų, o apsiperkant e-parduotuvėje jūs nebūsite tikri, kad batai yra pasiūti tinkamai, net jei paveikslėlyje atrodo, kad viskas gerai. Juk gali pasitaikyti brokuota prekė, nuo to niekas nėra apdraustas.

Taigi, internete pirkti avalynę yra labai patogu, nes nereikia gaišti laiko, kol yra išsirenkami tinkami batai. Tačiau minusas yra tas, kad lankydamiesi e-parduotuvėje negalėsite apčiupinėti, apžiūrėti išsirinktos prekės, todėl nebūsite visiškai įsitikinę, kad gausite kokybišką prekę.

Kaip išrinkti batus vaikams?

Vaikščiojimas po parduotuves užima labai didelę kiekvieno žmogaus laiko dalį. Esame įpratę rinktis tik kokybiškas prekes, kurias prieš pirkdami nuodugniai apžiūrime. Nesvarbu ar perkame maisto produktus, ar elektronikos prekes, kokybė bei kaina visada išlieka pagrindiniais kriterijais, kuriais remiamės prieš įdėdami prekę į pirkinių krepšelį. Ypatingai sunku būna išsirinkti drabužius bei avalynę, o jei perkame šiuos daiktus ne sau, o tarkim vaikams, tai tik dar labiau apsunkina apsipirkimą. Vaikiški batai neretai kainuoja daug daugiau nei suaugusiesiems skirta avalynė. Taip yra dėl to, kad vaiko koja nuolatos auga, todėl ir batus tenka keisti kelis kartus per metus, o tuo puikiai naudojasi prekybininkai, kurie paklausių prekių kainų nieku gyvu nenuleis. Be to, visi vaikai turi išskirtinį skonį, tad jei nauji batai jūsų vaikui ar anūkui nepatiks, teks sukti galvą, kaip atgauti pinigus už įsigytą prekę arba bandyti įtikinti vaiką nešioti naujus batus. Pastarąjį variantą įgyvendinti tikrai pavyks ne visada. Todėl norint išvengti visų netikėtumų, batai turėtų būti perkami kartu su vaiku. O renkantis avalynę, svarbu įtikinti vaiką, kad ji privalo būti ne tik stilinga tačiau ir patogi. Avalynė taip pat turi būti pagaminti iš kokybiškos medžiagos, geriausiai odos, bei tinkamai pasiūta nes žinant tai, kad vaikai mėgsta bėgioti bei spardyti kamuolį, nekokybiškas gaminys nelaikys ilgiau nei kelis mėnesius. Renkantis šią prekę taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad vaiko koja sparčiai auga, todėl avalynė turėtų būti šiek tiek didesnė, tuomet galėsite naudoti ją ilgiau nei vieną sezoną. Jeigu jau taip nutiks, kad batus vaikui rinksitės be jo, tuomet būtina išsiaiškinti, kokio dydžio yra vaiko pėda, taip pat paklausti jo, kokių batų norėtų pats, kad vėliau nesiskųstų. Viską susižinoję galėsite nesukdami galvos dėl to, ar vaikui batai patiks ar ne, juos nupirkti.

Taigi, vaikiški batai turėtų būti perkami kartu su juo, kad vėliau nekiltų kokio nors nepasitenkinimo ir netektų patirti finansinių rūpesčių. O prieš pirkdami įsitikinkite, kad avalynė pagaminta iš kokybiškos medžiagos ir tinkamai pasiūta. Be to rinkdamiesi pagalvokite ir apie tai, kad už kelių mėnesių vaiko koja bus didesnė, tad vertėtų nupirkti šiek tiek didesnio dydžio batus.

Kaip išsirinkti batus žiemai?

Nors žiema jau eina į pabaigą, tačiau apie šiam metų laikui skirtą avalynę pakalbėti vis tiek galima. Skaičiuojant paskutines žiemos dienas, jai skirtos prekės parduotuvėse nebėra labai paklausios, todėl prekybininkai siekdami apvalyti savo parduotuvių lentynas skelbia žiemos prekių išpardavimus arba tiesiog padaro nuolaidas kai kurioms žiemos sezono prekėms, tarp kurių patenka ir žieminiai batai. Tokiomis progomis pasinaudoti tiesiog būtina, nes reikiamus batus bei kitas prekes neretai galima įsigyti net ir už pusę kainos, todėl apsirūpinti galėsite ne tik patys, bet ir nustebinti artimuosius. Be to, galėsite ramiai gyventi ir atėjus žiemai nereikės sukti galvos dėl naujų batų, kurie kainuos dvigubai daugiau nei dabar, nes juos jau turėsite. Taigi, belieka žinoti, kaip tinkamai išsirinkti avalynę, kad kitą žiemą netektų gailėtis.

Visų pirma, bene svarbiausias dalykas į kurį reikėtų kreipti dėmesį renkantis žieminius batus yra patogumas bei apšiltinimas. Norint, kad žiemą kojos nešaltų, privalu rinktis tokius batus, kuriuose liktų dar šiek tiek vietos, kai juos apsiausite. Jei batai iš visų pusių glaudžiasi prie jūsų kojos, net jei jie su kailiu ar kaip kitaip apšiltinti, žinokite, kad kojos vis tiek šals. Jei kojoms paliksite šiek tiek erdvės, tuomet batuose pasiliks oro tarpas, kuris neleis persiduoti šalčiui tiesiogiai nuo batų į kojas. Be to, nepamirškite, kad žiemą avėsite storesnes kojines, o tai yra dar viena priežastis, kodėl reikia rinktis šiek tiek didesnius batus.

Be viso to, žieminiai batai turi būti tinkamai apšiltinti bei pagaminti iš šilumą gerai sulaikančios medžiagos. Rinktis iš sintetikos pagamintus batus yra pats blogiausias sprendimas, kurio tikrai pasigailėsite užėjus šaltukui. Geriausia būtų pasirinkti iš tikros odos pagamintus bei kailiu apšiltintus batus. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad žiemą neteks šalti kojų laukiant autobuso ar tiesiog vaikštant lauke. Tačiau kokybiški batai kainuoja daugiau, bet vis dėlto nepagailėkite skirti šiek tiek daugiau lėšų ir galbūt jais naudotis galėsite daugiau nei vieną sezoną.

Taigi, dabar, kai jau baigiasi žiema, parduotuvėse galima rasti įvairių žiemai skirtų prekių, tarp jų ir batus, su didele nuolaida. Jei susigundysite tokiais pasiūlymais, tai pirkdami batus išsirinkite šiek tiek didesnius ir pagamintus iš kokybiškų medžiagų tam, kad žiemą netektų skųstis dėl šąlančių kojų.

Bėgimo bateliai

Vis šylant orams ir nenumaldomai artėjant pavasariui žmonės ima susimąstyti apie savo figūrą. Dažniausiai visi pradeda galvoti, kaip numesti kilogramus, kuriuos priaugo per šventes. Kai kurie pasižada pradėti sportuoti naujais metais tačiau ne visada savo pažadą sau sugeba ištesėti. Tačiau, jei vis dėl to pasiryžote pradėti sportuoti, o tiksliau bėgioti, nes ši sporto šaka tarp mėgėjų pastaruoju metu tampa vis populiaresnė, jums bus pravartu žinoti, kaip pasirinkti tinkamą bėgimui avalynę, kad nepakenktumėte savo sąnariams.

Visų pirma, bėgimui skirti batai turi būti pasirenkami pagal tai, kokia danga ruošiatės bėgioti. Jei planuojate bėgioti stadione su specialia danga, arba lauko takeliais, tuomet sportbačiai galėtų būti plonu padu. Tačiau jei bėgiosite ant asfaltuoto, tai yra pėsčiųjų takais arba kelių kelkraščiais privalu rinktis tokius batelius, kurių padas ties kulnu būtų bent 3 centimetrų ilgio. Taip pat, tokio tipo batai rekomenduojami ir tada, kai bėgiojate žiemą, kai visi keliai yra padengti ledu. Padas turi būti storesnis tam, kad jūsų pėda kaskart dedant koją ant žemės per stipriai nesitrankytų į kietą paviršių. Bėgdami to nejusite tačiau jei planuojate sportuoti ilgesnį laiką, tai po metų ar net trumpesnio laikotarpio pajusite, kad jūsų kojos sąnariai nebėra tokie tvirti, o tai pasireikš jų skausmais arba traškėjimu vaikštant. Viso to galima išvengti, jei sportiniai batai yra storu padu. Tokiu atveju jūsų pėda, kaskart dedant ją ant žemės tiesiogiai nesitrenks į kietą paviršių, o visą jėgą sugers amortizuojantys batų padai.

Taip pat, bėgimui skirti batai privalo būti patogūs, nespausti ir netrinti kojų. Neretai sportuoti pradedantys žmonės iš karto nusiperka naujus batelius vos kartą juos pasimatavę ar tiesiog atitikus dydžiui tačiau tai būna labai didelė klaida, nes netgi jums iš pažiūros tinkantys batai, pradėjus bėgioti nutrina kojas arba spaudžia kojų pirštus. Bėgiojimas ir vaikščiojimas yra du skirtingi dalykai, todėl prieš renkantis batelius juos išbandykite.

Taigi, jei norite pradėti sportuoti ir pradėsite nuo bėgimo, tuomet atidžiai rinkitės sportbačius, kurie privalo būti patogūs, bei turėti storą padą jei ketinate bėgioti kieta kelio danga.

Žiemos katalogas

2017-2018 metų rudens/žiemos sezono avalynės tendencijos

 

 

 

 1. Klasikiniai smailianosiai aukštakulniai

  Nesenstančio klasikinio modelio aukštakulniai, šį sezoną karaliaujantys ant aukštosios mados podiumų, puikiai atrodo tiek prie kelnių, tiek prie sijonų ar suknelių. Kulnas gali būti tiek plonas, tiek storas, tiek auštas, tiek žemas. Kūno spalvos ir balti aukštakulniai šį sezoną atrodo itin madingai.   

 2. Aulinukai su kulnu

  Patogūs ir praktiški, ypač siekiant išvengti byrančio sniego, aulinukai su kulnu praneša apie moteriškumu alsuojančias žiemos tendencijas. O jei aulinukai yra neįprasto, nuotaikingo dizaino ir spalvų – stilisčių pagyros garantuotos!

 

 1. Suvarstomi ilgaauliai

  Kaip ir šiltojo sezono metu, raišteliai neapleidžia mados podiumų. Gladiatorių batus primenantys ilgaauliai, suvarstomi per visą batų ilgį dažniausiai turi ir akį rėžiančius kulnus.

   

   

 2. Roplių odos raštai

  Egzotiniai raštai nostalgiškai perkelia į vasaros keliones, todėl šią žiemą madą sekančių stileivų avalynė nukels į tropikų pasaulį. Šį sezoną krokodilo ir gyvatės odų raštai dažniausiai derinami su žalia arba raudona spalvomis.

 

 1. Stambūs kulnai

  Šaltuoju sezonu mada pataikauja ir patogumui, todėl šią žiemą itin populiarūs bus stambūs kulnai. Pats kulno aukštis nėra svarbus – efektas sukoncentruotas į kulno formą ir plotį. Visos moterys pritars, jog avėti avalynę su masyviais kulnais yra itin patogu, o ir pėdos laikysena yra daug stabilesnė nei su įprastais, plono kulno aukštakulniais.


 2. Geometrija

  Norėdami paįvairinti stambių kulnų modelius, dizaineriai į avalynę įpynė šiek tiek geometrijos. Įvairiaspalvės linijos arba kelių sluoksnių juostos pagyviną šaltojo sezono avalynę ir suteikia jai išskirtinumo.

   

   

 1. Batai su paryškintomis nosimis

Šio sezono avalynės nosys paryškinamos kitos spalvos akcentu, metalu, aplikacijomis ar visais kitais įmanomais būdais.

 1. Dekoruoti batai

  Šį rudenį bei žiemą batai dekoruojami papuošalų elementais, blizgiomis kniedėmis. Tokia avalynė ne tik traukia aplinkinių žvilgsnius, bet ir praskaidrina niūrias gatvių spalvas.

 2. Kutai

  Kaubojiškus laikus primenantys kutai karaliauja ant mados podiumų jau ne pirmą sezoną. Šis sezonas taip pat ne išimtis, tad tikrai nesuklysite pasirinkusi žieminę avalynę su kutų detalėmis.

 

 1. Ilgi aptemti ilgaauliai

  Vieną sezoną jie peikiami stiliaus žinovų, kitą – vėl sugrįžta ant mados podiumų. Panašu, jog šį sezoną aptempti ilgaauliai, itin pabrėžiantys moteriškumą, ne tik nebus smerkiami, bet ir karaliaus ne vienos stilingosios spintoje.

   

 2. Oksfordo stiliaus batai

  Kaip ir juoda trumpa suknelė, oksfordo batai niekada neišeina ir mados. Šis šaltasis sezonas nedaro jokių išminčių – su oksfordo stiliaus avalyne niekada nebūsite pavadinta nestilinga.

   

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.