Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Avalynė pagal ūgį ir svorįKaip pasirinkti batus pagal savo ūgį ir figūrą?

Greičiausiai jau žinai, kad norint, jog drabužiai idealiai tiktų ir tave iš pilkos gulbes paverstų karaliene, reikia juos rinktis pagal figūros tipą. Batai - ne išimtis. Stilistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į tai kokia tavo koja, koks tavo ūgis ir sudėjimas, kadangi netinkamai parinkti batai gali pastorinti blauzdas, vizualiai sumažinti ūgį ar iškrėsti kokią nors kitą kiaulystę, kurios tu nenorėtum. Tad dalinamės paprastais patarimais kaip pasirinkti žieminius batus pagal savo figūrą.
  • Jei esi žema ir liekna, tuomet tau labiausiai tinka batai iki kelių, batai iki pusės blauzdos, arba vos aukščiau kulkšniukų. Griežtai atsisakyk batų virš kelių – jie mažina tavo ūgį. Labiausiai tinka apvali batelių nosytė ir, žinoma, platformos bei vidutinio aukščio kulniukai, kurie prideda ūgio.
  • Jei esi žema ir kiek apvalesnių kūno formų, atsisakyk batų iki pusės blauzdos. Kuomet batas (ar sijonas) baigiasi ties storiausia blauzdos vieta, tuomet visa koja atrodo itin stora. Verčiau rinkis batus iki kelių arba iki kulkšniukų. Visoms žemaūgėms, o ypač apvalesnėms tinka kulniukai, kadangi su aukštakulniais atrodai aukštesnė. Visgi, kulniukus rinkis atsakingai, jei balansuosi ant batų žudikų siauru kulnu, o žmonėms kils natūralus klausimas „kada tas kulnas nuo jos svorio luš“, tuomet neatrodysi aukšta, o tiesiog juokinga.
  • Jei esi aukšta ir liekna – tau pasisekė, tinka visų ilgių batai. Ir pamiršk tą mitą, jog aukštaūgės negali avėti aukštakulnių (jei vaikinas išties tave myli, jis iškęs tai, kad su aukštakulniais esi aukštesnė už jį).
  • Jei esi apvalesnių formų aukštaūgė, tuomet gali rinktis visų ilgių batus, išskyrus batus virš kelių – su tokiais batais atrodysi vizualiai žemesnė, o tuo pačiu ir pilnesnė nei norėtum. Žinoma, gali būtu sudėtinga rasti ir batus, iki pusės blauzdos, kurie gražiai apgaubtų ją. Rinkis su užtrauktuku ir tokius, kurie nesiraukšlėtų ant kojos. Bateliai smailiomis nosimis suteikia kojoms gražų siluetą ir puikiai tinka tiek žiemą, tiek vasarą.
Taigi, aptarėme pagrindines taisykles į ką atkreipti dėmesį renkantis batus žiemai. Pabaigai norėtųsi patarti, jog išnagrinėjusi batų spintos turinį pasirinktum batus, kurių siluetai tau ne tik patinka, tačiau ir dera prie tavo figūros. Ši informacija bus neįkainojama kuomet rinksiesi batus internetu.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.