Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Aukštakulniai bateliaiKą daryti, kad jie ilgai atrodytų kaip nauji?

Sakoma, jog pažvelgus į batus galima daug ką suprasti apie žmogų. Pavyzdžiui, jis tvarkingas ar apsileidęs, domisi mada ar vertina praktiškumą. Ar norite, kad žmonės susidarytų apie jus prastą įspūdį? Tuomet neprižiūrėkite batų. Manau tokius norus išreiškia tikrai nedaugelis, todėl dalinamės patirtimi, kaip tinkamai prižiūrėti savo batelius, jog jie atrodytų kaip nauji visą sezoną.

Yra viena svarbi taisyklė, kurios būtina laikytis nepriklausomai nuo to kokius badus dėvi. Kaskart po pasivaikščiojimo reikia nuvalyt nuo batelių purvą, dulkes, drėgmę. Valyk švaria minkšto audinio skiaute arba minkštu šepetėliu. Neleisdama įsigerti purvui ir susidaryti purvo sluoksniui, ilgiau išlaikysi batus gražius. Tačiau vien purvą nubraukti neužteks, reikia ir specialių priemonių, kurias geriausia įsigyti specializuotose parduotuvėse.

Odiniai bateliai yra tokie pat reiklūs kaip ir mūsų pačių oda. Batų tepalas jiems kaip rankų kremas – drėkina, lygina, stangrina. Naudok tokios pat spalvos ar kiek tamsesnį batų tepalą nei batų odos spalva. Tamsesnis batų tepalas leidžia užmaskuoti įbrėžimus. Rinkis tik kokybišką, bičių vaško pagrindu pagamintą batų tepalą.

BateliaiNors kartais atrodo, jog nuo lakuotų batelių užtenka nupurtyti dulkes, tačiau ir jiems reikalingos specialios valymo priemonės. Lakuotai avalynei valyti naudojamos universalios valymo putos, kurios ne tik nuvalo, tačiau ir atnaujina spalvą ir bateliai vėl blizga kaip nauji.

Jei tavo batų lentynoje karaliauja verstos odos ar zomšos bateliai, tuomet šalia jų turėtų būti ir šiurkštesnis šepetėlis jiems valyti. Toks šepetėlis „pašiaušia“ plaukelius ir išvalo susikaupusį purvą. Kadangi verstos odos bateliai yra mažiau atsparūs drėgmei nei odiniai, labai svarbu juos nuolat impregnuoti - nuvalius purvą,išdžiovinus batelius, bent kelis kart per savaitę reikia papurkšti impregnantu.

Beje, impregnantu retkarčiais reikėtų papurkšti ir odinius batelius rudens – žiemos sezonu, kad drėgmė keltų mažiau problemų ir negadintų avalynės.Tuo tarpu vasarą, kuomet aktyvi saulė, reikėtų pasidomėti priemonėmis apsaugančiomis nuo spalvos išblukimo – tekstiliniai, odiniai gaminiai saulėje gali išblukti, jei nebus imtasi specialių priemonių. Taip pat vertėtų išskirti baltą avalynę – siekiant išlaikyti baltumą, reikia specialių valymo ir priežiūros priemonių.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.