Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Sportinių žaidimų bataiKokio stiliaus žaidėjas jūs esate? Ar jūs esate prasiveržimus mėgstantis žaidėjas, kuriam itin svarbus yra greitis?Jūs siekiate greičiu bei vikrumu įveikti priešininkus ir dominuoti baudos aikštelėje? O gal jūs norite karaliauti po krepšiu ir įveikti aukštesnius žaidėjus? Renkantis naują sportinę avalynę, svarbu nustatyti, koks jūsų žaidimo stilius.

Jėgos žaidėjai: Kadangi šioje pozicijoje dažnas fizinis kontaktas ir šokinėjimas uždarose erdvėse, jėgos žaidėjams tinkamiausi stabilūs batai. Aukštas arba vidutines viršūnes turinti sportinė avalynė. labai tinka jėgos žaidėjams.

Greičio žaidėjai mėgsta didelį greitį ir pagreitį, todėl jiems netinka sunkūs batai, nes juos avint neišeina greitai judėti. Batai mažomis viršūnėmis yra patogūs, lengvi, suteikia kulkšnims paminkštinimą bei apsaugą. Tokie batai idealiai tinka greičio žaidėjams.

Universalūs žaidėjai žaidžia įvairiose aikštės pozicijose. Tokių žaidėjų sportinė avalynė neturi būti nei per daug kieta, nei per daug minkšta.
  • Prieš perkant batus, būtina juos išbandyti. Su batais reikėtų pavaikščioti po parduotuvę, pabėgioti, pašokinėti ir t.t. Nes tik taip sužinosite ar batai patogūs judant. Jeigu matuodamiesi sportinę avalynę jaučiatės nepatogiai, tuomet judant šis pojūtis tik sustiprės. Išbandydami naujus sportinius batus, būtinai laikykitės kelių svarbių taisyklių:
  • Matuodamiesi būkite apsiavę būtent tas kojines, kurias dėvėsite žaisdami.
  • Kadangi pėda, atliekant bet kokią fizinę veiklą, išsiplečia, geriausias paros laikas matuotis batus yra dienos pabaiga.
  • Batai neturi būti siauresni už pirštų plotį. Ilgiausias pirštas neturėtų būti atsirėmęs į batų priekį.
  • Prieš įsigyjant sportinę avalynę, būtinai internete pasidomėkite skirtingais avalynės modeliais, gamintojais, batų savybėmis ir tik tada spręsti, kokių batų jums reikia. Paskaitykite atsiliepimus, pasidomėkite kitų žmonių nuomone ir pan. Nepirkite katės maiše.
Batai yra itin svarbūs krepšininkams. Jų patogumas žaidimo kokybę lemia žymiai daugiau nei, pavyzdžiui, sportinė apranga. Sportinę avalynę rinkitės pagal žaidimo poziciją, stilių, savo pėdų dydį. Estetinė pusė nėra tokia svarbi kaip praktiškumas ir patogumas. Krepšinio aikštelė – ne grožio konkurso salė, kur svarbiausias yra grožis, elegancija, estetika ir pan. Jeigu prastai sužaisi rungtynes, negalėsi pasiteisinti, kad dėl rezultato kalta nepatogi avalynė.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.