Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Orientacinio sporto avalynėOrientavimosi sportui skirti sportiniai batai pade turi metalinius vinukus. Jie reikalingi tam , kad bėgant slidžiu, šlapiu grindiniu nepaslystumėte ir nesusižeistumėte. Orientavimuisi skirti sportiniai batai yra pasiūti iš itin tvirtos bei drėgmės nesugeriančios medžiagos. Todėl sportuoti avint tokius batus yra ne tik patogu, bet ir saugu. Kaip jau anksčiau minėjau, orientavimosi sportui skirti batai neturi būti slidūs, neturi peršlapti ir turi būti labai stabilūs.

Sportiniai bateliai su metaliniais vinukais ant padų labai patogūs bėgiojant miškuose. Priežastis ta, kad šių batų padas yra plonesnis nei įprastų sportinių batelių. Be to, kai sušlampa, jie netampa sunkūs ir nepatogūs sportininkui. Pasak orientavimosi sporto entuziastų, bėgiojant miške su tokiais batais pasiekiama geresnių rezultatų, nes pavyksta kur kas greičiau bėgti. Miške galima bėgioti ir avint įprastus sportinius batelius, tačiau jie greičiau susidėvės. Avint įprastus bėgimo batelius, sąnariams tenkanti apkrova yra mažesnė, o bėgti minkščiau (dėl storesnio bei minkštesnio pado).

Itin svarbu laiku pakeisti susidėvėjusią avalynę, kitaip ji gali pakenkti sąnariams (sukelti sąnarių skausmą). Juk sportinė avalynė, kaip ir kiekvienas daiktas, laikui bėgant susidėvi ir ateina laikas ją pakeisti. Nereikėtų būti per daug nostalgiškiems ir ryžtis susidėvėjusius batus pakeisti naujais. Kaip minėjau, sena ir dėvėti jau netinkama sportinė avalynė dažnai sukelia sąnarių skausmus. Taip atsitinka dėl to, jog nusitrynę batų padai negali apsaugoti kojų sąnarių. Nereikėtų pamiršti, kad sportinius batelius privalu keisti tuomet, kai juos avint nubėgama maždaug 900 kilometrų.

Sportiniai bateliai su platforma tinkami žemoms merginoms, kurios nori atrodyti aukštesnės. Žinoma, tokius batus merginos renkasi laisvalaikiui, o ne sportui. Tai yra stiliaus dalis, būdas pabrėžti savo individualumą, išskirtinumą. Sportui skirtų batų funkcija yra ne puošti, o suteikti patogumą ir komfortą. Tuo tarpu, renkantis sportinius batus laisvalaikiui, didžiausias dėmesys kreipiamas į grožį, stilių, o tik po to į patogumą.

Taip pat labai svarbu atskirti profesionaliems sportininkams skirtus batus nuo sportininkams-mėgėjams skirtos avalynės. Profesionaliai sportuojantiems žmonėms skirtiems sportiniams batams, žinoma, keliami daug didesni reikalavimai.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.