Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Krepšinio bataiKad ir kaip tai keistai skambėtų, tinkami pasirinkti krepšinio batai gali pagerinti žaidimo kokybę, nes juos avėdami jausitės kur kas patogiau, todėl ir žaisti seksis geriau.

Tačiau kad ir kokie geri ir ištobulinti, būtų jūsų sportiniai batai, vien dėl jų geresniu žaidėju tikrai netapsite. Jeigu nėra talento, jokie sportiniai batai, kad ir kokie geri jie būtų, nepadės. Žaidimas pagerėja tik intensyviai treniruojantis ir tobulinant savo įgūdžius. Norint pasiekti puikių rezultatų, reikia sunkiai dirbti, treniruotis. Įgūdžiai ateina su praktika.

Nors geri sportiniai batai tikrai nepavers jūsų puikiu krepšininku, tačiau vis tiek jie yra svarbūs kiekvienam žaidėjui. Jie sumažina trauma riziką ir gali padidinti kai kuriuos žaidžiant atliekamus veiksmus (greitį, šuolį) krepšinio aikštelėje. Vertėtų vadovautis keletu patarimų bei pasiūlymų, jeigu norite nusipirkti sau tinkamiausius krepšinio batelius.

Prieš perkant batus, reikia išsimatoti savo pėdų dydį, net jeigu manote, jog jį puikiai žinote. Pėdų dydis ir forma per metus gali pasikeisti (net jei esate suaugęs žmogus ir jūsų pėda jau seniai sustojo augti). Kai žinote tikslų pėdų ilgį ir plotį, tuomet daug lengviau rasite tinkamiausius jums batus. Žinosite, kokio dydžio sportinių batų jums reikia. Reikia pasakyti, kad daugumoje batų parduotuvių ši naudinga paslauga yra teikiama visai nemokamai.

Krepšininkų avalynė būna trijų stilių: aukštos viršūnės, vidutinės viršūnės ir mažos viršūnės. Jums tinkamiausias stilius, priklauso nuo jūsų asmeninio skonio bei žaidimo stiliaus. Kiekvienas stilius turi savų trūkumų ir privalumų,

Krepšinio bataiAukštos viršūnės: Iš visų išvardintų stilių, aukštą viršų turintys krepšinio batai siūlo stabilumą bei pagalbą kulkšnims. Jeigu jūs norite maksimalios pagalbos, šio stiliaus batai jums puikiausiai tiks, t. y. atitiks visus jūsų lūkesčius.

Vidutinės viršūnės krepšinio batai tinkamiausi greitą žaidimą mėgstantiems krepšininkams. Tokie batai padeda išvystyti didesnį greitį, skirtingai nei sunkūs aukštos viršūnės batai. Greitą žaidimą mėgstančių sportininkų sunkūs krepšinio batai nevilioja. Taip pat šio stiliaus batai suteikia daugiau judėjimo laisvės. Vidutinės viršūnės krepšinio batai yra patys populiariausi. Juos dažniausiai renkasi universalūs ir pradedantys žaidėjai.

Žemos viršūnės krepšinio batai yra lengviausi iš visų trijų modelių. Teoriškai, šio stiliaus batai leidžia įgyti didesnį pagreitį bei greitį.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.