Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Šiais laikais internete galima rasti bene tiek pat parduotuvių kiek ir mieste. Internetinės parduotuvės įprastu dalyku ir nemaža dalis žmonių jomis naudojasi nuolatos. Tokiose parduotuvėse galima įsigyti viską, ką perkame ir įprastu būdu, tačiau internetinis apsipirkimas yra daug patogesnis ir greitesnis. Be to, dauguma verslininkų, bandydami pritraukti kuo daugiau naujų klientų, internete parduodamų prekių kainas nuleidžia. Tokiu būdu, e-parduotuvės tampa populiarios ne tik jaunimo, tačiau ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Kaip jau minėjau, internete nusipirkti galime beveik viską, o šiandien pakalbėsime apie batų įsigijimą neišeinant iš namų.

Batai, kaip ir kitos prekės internete kainuoja šiek tiek mažiau nei realiose parduotuvėse, tai yra bene didžiausias privalumas. Taip pat, norint išsirinkti batus, nereikės blaškytis po miestą bei vaikščioti po atskiras parduotuves besistengiant surasti tinkamus batus. Viskas ką jums reikės padaryti, tai patogiai įsitaisyti kėdėje ar fotelyje, įsijungti kompiuterį, atsidaryti interneto paieškos svetainę bei pasileisti į paieškas. Rinkdamiesi batus internetu, galėsite įvertinti daugybės parduotuvių kainų skirtumus bei išsirinkti patraukliausią kainą pasiūliusią įmonę. Išsirinkus norimą prekę, šiuo atveju, tai yra batai, jums tereikės pasirinkti norimą apmokėjimo būdą. Jų yra gan įvairių, populiariausi yra atsiskaitymas kreditine kortele, banko pavedimu bei tradicinis atsiskaitymas, tai – grynaisiais, kai batai bus pristatyta prie jūsų durų. Taigi, pirkti avalynę internetu yra išties patogu, tačiau tai turi ir keletą trūkumų. Svarbiausias iš jų yra tas, kad batai yra ta prekė, kurią prieš perkant būtina pasimatuoti, o internetu tokios galimybės padaryti nėra. Net jei internete parduodamų batų dydis sutampa su jūsų, tai nereiškia, kad juos apsiavus jausitės patogiai ir galėsite nevaržomai vaikščioti. Taip pat, lankydamiesi tikroje parduotuvėje, batus galite paimti į rankas, juos apžiūrėti bei įsitikinti, kad jie pagaminti kokybiškai bei iš patvarių medžiagų, o apsiperkant e-parduotuvėje jūs nebūsite tikri, kad batai yra pasiūti tinkamai, net jei paveikslėlyje atrodo, kad viskas gerai. Juk gali pasitaikyti brokuota prekė, nuo to niekas nėra apdraustas.

Taigi, internete pirkti avalynę yra labai patogu, nes nereikia gaišti laiko, kol yra išsirenkami tinkami batai. Tačiau minusas yra tas, kad lankydamiesi e-parduotuvėje negalėsite apčiupinėti, apžiūrėti išsirinktos prekės, todėl nebūsite visiškai įsitikinę, kad gausite kokybišką prekę.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.