Naujienlaiškis5% papildomos nuolaidos kuponas pirmam pirkiniui

užsiprenumeravus naujienlaiškį!

ATSILIEPIMAI

Footmate fiksatorius
Kiekvienas mūsų klientas turi teisę grąžinti ar pakeisti nepatikusią ar netikusią prekę per 14 dienų nuo prekės gavimo. Susipažinkite su prekės grąžinimo instrukcija ir lengvai bei patogiai užpildykite grąžinimo formą specialiai tam sugeneruotoje nuorodoje. Pinigus už grąžintas prekes pervedame per 3 darbo dienas.

Dėmesio: grąžinamą prekę su dėžute būtina įdėti į maišelį.

Grąžinant prekes būtina užpildyti prekių grąžinimo formą. Jeigu nerodo Jūsų užsakymo, atsisiųskite grąžinimo formos PDF versiją (čia). Jeigu pirkote telefonu +370 656 88181 susisiekite ->.


GRĄŽINIMO BŪDAI.

  1. Siunčiate grąžinamą prekę Lietuvos paštu adresu: V. Krėvės pr. 53, Kaunas UAB "Ketora".
  2. Siunčiate grąžinamą prekę į Omniva paštomatą: adresu Kauno HYPER RIMI (V. Krėvės pr.).
  3. Siunčiate grąžinamą prekę su mūsų iškviestu kurjeriu. Grąžinimo mokestis su kurjeriu: 3 € (mokestis bus išskaičiuota iš grąžinamos pinigų sumos). Jūsų nurodytu adresu per 2-3 darbo dienas atvyks kurjeris atsiimti siuntos - prieš atvažiuodamas kurjeris informuos Jus telefonu.

GRĄŽINIMO INFORMACIJA.

  • Per 1-4 dienas nuo prekių gavimo pervesime pinigus į grąžinimo formoje nurodytą sąskaitą.
  • Už grąžinamos prekės siuntimo išlaidas pinigai negrąžinami.
  • Už grąžinamą nekokybišką prekę, siuntimo išlaidos paštu yra grąžinamos, pateikus išlaidų čekį (gali būti foto, siųsti  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).

GRĄŽINIMO SĄLYGOS.

  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nesubraižytas paviršius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
  • Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" (2001 m. birželio 29 d.).
  • Grąžinant ne brokuotas prekes grąžinamos prekės turi būti originaliose nepažeistose dėžėse.
  • Nesiųskite taip supakuotų prekių (sugadinama dėžės prekinė išvaizda).

Blogas pakavimo pavyzdys #1 Blogas pakavimo pavyzdys #2 Blogas pakavimo pavyzdys #3

Prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g.25,01402 Vilnius, el. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. @vvtat.lt, tel. 8 52626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje.

EGS platforma prieinama adresu:  http://ec.europa.eu/consumers/odr/   

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su Vela.lt slapukų naudojimo tvarka ir taisyklėmis. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.